O nas

Przedstawiamy się jako wyłączny w Polsce partner i przedstawiciel firmy Debe Pumpar ze Szwecji, zajmującej się rynkiem studni głębinowych i osprzętem do wyposażania studni w Skandynawii od roku 1964.

Domeną produkcyjną Debe Pumpar są najwyższej jakości pompy głębinowe. Mimo, że urządzenia te pracują w ekstremalnie trudnych warunkach, specjalne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na udzielanie 5 letniej gwarancji pracy co wyróżnia nas od najbardziej uznanych producentów z Niemiec czy Danii. Do ich produkcji zastosowano silniki pomp amerykańskiej firmy Franklin Electric.

Szwecja charakteryzuje się wyjątkowo trudnymi warunkami atmosferycznymi i geologicznymi. Strefa przemarzania występuje tam do 2 metrów głębokości. Dodatkowo obecność litej skały wymusiła zastosowanie prostych a zarazem skutecznych metod budowy pomp głębinowych. Metody te tym bardziej sprawdzają się w naszych warunkach geologicznych.

Podkreślić chcemy fakt, iż oferta pomp obejmuje nie tylko modele stosowane w przydomowych studniach, ale również agregaty o średnicach do 14" i mocach do 185 kW stosowane w dużych miejskich wodociągach i obiektach przemysłowych.

Na uwagę zasługuje fakt iż pompy te są produkowane w Szwecji na bazie ponad 50 letniego doświadczenia.

Pragniemy przekonać Państwa do zastosowania szwedzkiej technologii obudowy studni, dzięki której unika się wielu trudności technologicznych.

Kontakt

AkvoTero s.c.
ul. Za Torem 41, 25-807 Kielce

www.akvotero.com
biuro@akvotero.com
+48 782 013 456
+48 41 234 50 00

Dane rejestrowe firmy:
AkvoTero S.C.
Brudzów 13B, 26-026 Morawica
NIP 657-291-63-70